KENNISGEWINGS

  OVK Bystandsfonds / OVK Benevolent Fund - kliek hier vir meer inligting / click here for more information        

Versekering

Lees Meer oor PRODUKTE EN DIENSTE
Versekering

Versekering

Daar in tye van nood.

OVK Versekeringsmakelaars lewer ‘n omvattende reeks korttermyn versekeringsprodukte en dienste, met die klem op persoonlike- of landbouversekering, kommersiële versekering en oesversekering. Verder fokus OVK Versekerings­makelaars daarop om die regte dekking met kompeterende premies te verskaf asook om eisediens op hoë standaard te lewer.

Geakkrediteerde versekeringsdeskundiges ontleed kliënte se bestaande portefeuljes om risiko en versekeringsbehoeftes te bepaal. OVK Versekeringsmakelaars is ‘n gemagtigde finansiële diens­verskaffer met FSP lisensienr 909.


BESTUUR













Wimpie Fourie
Bestuurder
Ladybrand
083 310 0556
 wimpief@ovk.co.za
Danie Meyer
Admin Bestuurder
Ladybrand
079 612 4274
daniem@ovk.co.za
Gary Middleton
Oesversekering Bestuurder
Ladybrand
082 825 7186
garym@ovk.co.za






VERSEKERINGSADVISEURS













Paul du Toit
Aliwal-Noord
082 374 4984
alnverseker2@ovk.co.za
Inald Ellerbeck
Bloemfontein
082 462 7242
inalde@ovk.co.za
Jack Badenhorst
Hopetown
082 823 0216
jackb@ovk.co.za

Johan du Toit
Ficksburg
082 823 0215
johandt@ovk.co.za












Fanus Venter
Bemarker: Wepener
064 505 4275
fanusv@ovk.co.za
Juanine Scheun
Rietrivier/Petrusville
082 823 0212
htneise@ovk.co.za
Bossie du Raan
Hopetown
082 373 9107
bossiedr@ovk.co.za
Thinus Mouton
Cradock
082 8500642
thinusm@ovk.co.za












Petrus Mare
Petrusville
082 373 9104
petrusm@ovk.co.za
Susan Herne
Interne Versekering: Ladybrand
076 011 8260
interneverseker@ovk.co.za
Johan Coffee
Ladybrand
082 578 4428
johanc@ovk.co.za
Konrad Botha
Clocolan
082 832 0213
konradb@ovk.co.za